kontakt

wycena

logo inside

Wydłużenie gwarancji na asortyment MK Żary

Informujemy, że firma MK Żary z okazji swojego 20-lecia wydłużyła gwarancje na swoje produkty do 20 lat. Szczegóły wkrótce.

20-lecie firmy MK Żary

W dniu 20-21 czerwca 2013r wzięliśmy udział w 20-leciu firmy MK Żary, której to produkty sprzedajemy. Wraz z naszymi kilkoma klientami udaliśmy się do zamku w Rynie w województwie Warmińsko-Mazurskim gdzie miało miejsce spotkanie. Zaproszonych gości pojawiło się około 300 a przywitał nas sam właściciel z Francji Pan Jacques Olivier Joncoux. Imprezę uświetniły różnego rodzaju atrakcje a główną z nich był koncert Patrycji Markowskiej. Firmie MK Żary życzymy kolejnych udanych 20 lat.

Szkolenie połączone z Integracją

Dnia 10-11 maja 2013r zorganizowaliśmy dla naszych klientów szkolenie połączone z integracją w Ośrodku Wypoczynkowym Szarlota we Wdzydzach Kiszewskich nad jeziorem Osuszyno. Udział wzięło ponad 30 instalatorów a szkolenie dotyczyło prezentacji produktów takich firm jak: MK Żary, Viessmann, Epuro i Flowair. Wymienionym firmom bardzo dziękujemy za współfinansowanie szkolenia. Wieczorem odbyły się zawody w paintball, a po nich całe towarzystwo racząc się zimnym piwem dyskutowało do późnych godzin porannych na tematy związane z naszą branżą. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.